Gönderim ve İadeler

Saat 15:00'e kadar verilen 3D kapak ve kupa siparişleriniz aynı gün, damla kapak modelleri  engeç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Kargonuz

Bütün kargolarınız, siparişiniz hazırlandığı andan itibaren anlaşmalı kargo firmasının sistemine girilir ve gün sonunda kargo firmasına teslim edilir. Adres mesafesine göre, yakın bölgeler ertesi gün, uzak bölgeler 2. gün teslim edilir. Kargonuzu takip etmeniz için kargo takip numarası sizinle paylaşılır. Böylece ürününüzün nerede olduğundan, ne zaman size ulaşacağından haberiniz olur.

Paketiniz size ulaştırılamadığı zaman, 2 gün içerisinde kargonuzu bizzat kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Kargo ile ilgili yaşadığınız problemlerde, sipariş numaranız ile birlikte bilgi@e-tasarla.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

İadeler

Elinize ulaşan ürünü, hasarlı ise kabul etmeyiniz. Ürünle ilgili bir memnuniyetsizliğiniz olduğunda ya da başka bir sebeple iade etmek istediğinizde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sistemden oluşturulacak iade slipini/evrağını ürünün orjinal ambalajı ile birlikte size yönlendirilecek kargo personeline teslim edebilirsiniz. Yeniden gönderim ve/veya iade işlemlerinizi web sitemizden takip edebilirsiniz.  

arrow_upward