Biz Kimiz
Profesyonel Danışmanlık ve Dış Ticaret olarak, 10 yılı aşkın dış ticaret ve e-ticaret tecrübelerimiz ışığında, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişiye özel ürünler alanında faaliyet göstermeye başladık. Şirketimizin bugüne kadar ana faaliyet alanı olarak tekstil, dış ticaret ve e-ticaret alanlarında çalışmıştır. etasarla ile, size, her zaman size ait olduğunu hissedeceğiniz aksesuar ve hediye ürünleri, en kaliteli ve müşteri memnuniyetini esas tutan ilkelerle ulaştırmayı amaçlıyoruz. Her türlü görüş ve önerileriniz için bizlere sitemizden veya bilgi@e-tasarla.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Siteye Üyelik
Sitede üst kısımda bulunan oturum aç kısmına tıklayıp, açılan sayfada “Bir Hesap oluştur” yazan yere eposta adresinizi girerek devam edebilirsiniz.
Ayrıca sitede üyelik zorunlu olmayıp, üye olmadan da kolayca işlem yapabilirsiniz.

Üye ve Kişisel Bilgilerin Güvenliği
Firmamız üyelik üyelerin kişisel bilgilerinin güvenliği ve korunması ile ilgili tüm tedbrleri almaktadır, bilgileriniz gerek kişi gerek kurum hiçbir yer ile kesinlikle paylaşılmaz, kullanılmaz. Başta fotoğraflarınız adresiniz ve telefonunuz olmak üzere hiçbir kişisel bilginiz tarafınızdan izin alınmadan kesinlikle kullanılmaz.

Üyeliksiz Alışveriş
Mağadan iye olmadan da kolay ve hızlı bir şekilde alım gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz ürünü seçiniz, istediğiniz gibi tasarlayınız, sepete ekle tuşu ile devam ediniz, açılan sayfada alışverişe devam – ya da- ödeme işlemine geçiniz seçeneğiyle devam ediniz, açılan sayfada “Hızlı Sipariş” yazan yeri kullanarak hemen işleminizi tamamlayınız.

Kredi Kartı Güvenliği
Mağazamızda kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgi depolanmaz. Kredi kartı bilgilerinize, mağaza yöneticileri dahil hiç bir mağaza personeli ulaşamaz. Ödeme işlemi esnasında bankalar tarafından sağlanan SET protokolü ile SSL kullanılarak kredi kartı bilgileriniz banka sistemlerine iletilir. Bu sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmanız artı bir risk getirmemektedir.

Adresimde Bulunmuyorum, Kargo Şubesinden Teslim Alabilirmiyim
Sürpriz Yapacaksınız yada adresinizde bulunmayabilirsiniz, bu nedenle kargo şubesine gelmesini istiyorsunuz. Bu durumda adres kısmına size en yakın Yurtiçi Kargo şubesini yazabilirsiniz.

Hediye Olarak Alacağım, Doprudan Hediye Edeceğim Kişye Gönderebilirmisiniz
Tabiki, alım sırasında kargo adresi ve alıcı ismi olarak hediye etmek istediğiniz kişiyi belirtebilir yada alımın ardından bu isteğinizi bize mesajla bildirebilirsiniz. Hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Siparişim Nezaman Bana Ulaşır
Türkiye’nin en büyük 3D kapak sitesi olan firmamız, 3D kapakların tümünü stoklarında bulundurmakta ve Hafta içi hergün 15:00’e kadar olan alımları aynı gün üretime almakta ve Yurtiçi Kargo’ya teslim etmektedir.

Kargonuzun size ulaşacağı gün bulunduğunuz ile göre değişmekle birlikte genel olarak Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'in Batısına alımınızın ertesi günü, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu'ya sonraki günü ulaşır.

Ödeme Şekilleri
3 şekilde ödeme mümkündür,
-Siteden doğrudan kredi kartınızla
Mağazamızda kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartınız ile ilgili hiçbir bilgi depolanmaz, kredi kartı bilgilerinize mağaza yöneticileri dahil hiçbir firma personeli ulaşamaz, ödeme işlemi esnasında bankalar tarafından sağlanan SET protokolü ile SSL kullanılarak kredi kartı bilgileriniz banka sistemlerine iletilir. Bu sebeplerden dolayı kredi kartı kullanmanız kesinlikle güvenlidir ve hiçbir risk oluşturmaz.
-Havale/EFT ile
-Kapıda Nakit Ödeme ile (Bu yöntemde kargo 5 TL ek ücret alacaktır)

Tasarım işleminde yardıma ihtiyaç duyuyorum
Tasarım konusunda bir sorunuz / sorununuz olursa bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız 08506771734 & 02129314237

Elden Teslim Alabilirmiyim ya da Kurye ile Aldırabilirmiyim

Temel prensip olarak siparişler yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.

arrow_upward