Kişiye Özel Erkek Oscar Ödülü Heykeli
  • Kişiye Özel Erkek Oscar Ödülü Heykeli

Kişiye Özel Erkek Oscar Ödülü Heykeli

Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel  ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün! 

Oscar01
200 Öğeler
₺200,00
Vergi dahil
Adet

Kargoya Verilme Süresi : Ödeme Onaylandıktan Sonra 2 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir.

DETAYLAR
Üzerine istediğiniz mesajı ve fotoğrafı ekleyebileceğiniz Kişiye Özel Erkek Oscar Ödülü Heykeli ile değer verdiğiniz insanlara değerlerini şık bir yolla ifade edin. İster büyük bir başarı göstersin, ister küçük sevdiklerinizi Kişiye Özel Erkek Oscar Ödülü Heykeli ile şaşırtın.


Bir başarıyı ödüllendirmek için hazırlanan Oskar heykeli sadece büyük firmalar tarafından mı verilmek zorunda? Tabi ki hayır, Eşinize, sevgilinize, annenize, babanıza veya en yakın arkadaşınıza sırf sizin hayatınızda olduğu için gönlünüzden koparak bir oskar heykeli hediye edebilirsiniz.

İster Gayet resmi bir mesaj yazın isterseniz de çok romantik Kişiye Özel Fotoğraflı Oscar heykeli üzerine yazılacak yazılar tamamen size ait olacak. Güzel bir fotoğraf eklediniz mi sevdiklerinize en değerli hediyeyi hazırlamış olabileceksiniz.

Oskar Heykeli Ebatı :  29cm
Levha Ebatı : 6,5x3 cm


Belirli Referanslar

arrow_upward