Fotoğraf Baskılı Hediye Dikdörtgen Yatay Bombeli Duvar Saati

Fotoğraf Baskılı Hediye Dikdörtgen Yatay  Bombeli Duvar Saati  ile sevdiklerinizin her dakika akıllarında olacak ve uzun süre akıllarından çıkmayacaksınız.

Saat04
₺44,90
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

Özel ve sıradışı bir hediye arayan ve her an beni hatırlasın diyenlere önerimiz kişiye özel duvar saati...

Üzerine Dilediğiniz fotoğrafı, yazıyı veya dizaynı bastırabileceğiniz bu saati evde veya ofiste çok rahatlıkla kullanabilir yada sevdiklerinize, annenize, babanıza, sevgilinize, kız arkadaşınıza özel günlerde hediye edebilirsiniz.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Birinci sınıf fotoğraf baskısı
• Mineral cam
• Plastik gövde
• Sessiz akar saniye
• Quartz mekanizma
• Dış Çap: 46 cm x 24,5 cm

   FOTOĞRAF BASKILI HEDİYELER

   Fotoğraf baskılı ürünler
 ile alakalı onlarca hediye önerisi vardır. Daha önce hiç düşündünüz mü bugüne kadar sevdiklerinize aldığınız en anlamlı ve özel hediye hangisi diye? Ya da size alınmış ve hala sakladığınız… Her baktığınızda size o günü hatırlatan,yüzünüzde ufak bir tebesüm oluşturan ve onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatan… Ya da acaba sizin annenize,babanıza ya da sevgilinize aldığınız hangi hediye çok özel? Aldığınız bir kazak,gömlek,cüzdan ya da ayakkabı mı? Saydığım hediyelerde aslında ihtiyaçları karşılama özelliği bakımdan çok değerlilerdir. Fakat sizce bu tarz hediyeler gerçekten daha önce almış olabileceğiniz en anlamlı ve özel hediye olabilir mi? Sizin de herkes gibi cevabınız hayır ise; biraz sonra sizlere önereceğimiz fotoğraf baskılı hediyeleri gördüğünüz de “bu zamana kadar ben bu hediyeleri nasıl göremedim”diye kendi kendinize sitem edebilirsini. Üzerine sevdiklerinizin fotoğraflarını bastırabileceğiniz bu ürünleri kişiye özel hale getirerek hediyenizin daha kalıcı ve özel hissettirmesini sağlayabilirsiniz. Peki fotoğraf baskılı ürünler neler olabilir? Örneğin sevgilinize, üzerine fotoğraf baskılı saatleri,  cep telefonu kılıflarını, tabloları, tişörtleri ve puzzle’ları satın alabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza, üzerine ikinizin fotoğrafınızı bastırabileceğiniz anahtarlıkları, kupa bardakları veya duvar saatlerini satın alabilirsiniz. Annenize ve babanıza’da hem fotoğraf baskılı hemde kişiye özel olarak üretilen taş baskıları, bardak altlılarını ve birbirinden özel sertifikaları hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize, yıllarca unutamayacağı ve her gördüğünde sadece onun için yapılmış olduğunu hatırlatacak fotoğraf baskılı hediyeler bakıyorsanız, kesinlikle Fotoğraf Baskılı ürünler olmalıdır.

Belirli Referanslar

arrow_upward